Konsultacje online z lekarzem laryngologiem

Nowoczesne usługi medyczne przynoszą wiele korzyści zarówno lekarzom laryngologom, jak i ich pacjentom. Przede wszystkim zapewniają chorym stały kontakt ze specjalistami, dzięki czemu pacjenci nie muszą przemieszczać się do podróżować placówki medycznej. ”e-Wizyta pozwala zaoszczędzić czas zarówno lekarzowi, jak i przede wszystkim pacjentowi” – komentują specjaliści. Konsultacje online z lekarzem laryngologiem na haloDoctor to nowa, wygodna i komfortowa forma kontaktu ze specjalistą.

 

e-Porada laryngologiczna

 

Oprócz czasu pacjenci ograniczają także stres związany z oczekiwaniem na termin wizyty, wyniki badań, oczekiwanie w kolejce. Wszystkie te bariery zostają pominięte gdyż konsultacje online z lekarzem laryngologiem zapewniają kontakt z pacjentem od razu w wybranym przez niego dniu. Wielu pacjentów wymagających krótkich porad i np. konsultowania wyników badań zaoszczędzi tym samym na dojazdach do specjalisty dzięki haloDoctor. Ponadto w trakcie teleporad można otrzymać:

 

 • eReceptę,
 • e-Zwolnienie,
 • w niedługim czasie e-Skierowań.

 

Gabinet telemedyczny laryngologa zapewnia komfort oraz intuicyjność komunikacji pomiędzy lekarzem a pacjentem, ponieważ haloDoctor korzysta z najnowocześniejszych narzędzi służących do kontaktu pomiędzy lekarzem, a pacjentem. Udostępniając:

 

 • czat,
 • wideorozmowę,
 • telekonsultację.

możesz utrzymywać ze specjalistą kontakt nawet w godzinach wieczornych.

 

Łatwa rejestracja

 

Rejestracja przez haloDoctor jest błyskawiczna. Kilka minut wystarczy aby dokonać rejestracji, a później rozpocząć konsultacje online z lekarzem laryngologiem. Wyszukaj na platformie haloDoctor specjalistów laryngologów, następnie wybierz konkretnego specjalistę z którym chcesz się konsultować/uzyskać eReceptę na leki: Rp, Rpw i recepturowe, wskaż termin wizyty który Cię interesuje wraz z godziną, wypełnij formularz dla pacjenta potwierdź wizytę przez otrzymany e-mail.

 

Opłaty za wizytę dokonasz przez płatności online – PayU, kartą płatniczą, przelewem.

 

Jeśli chcesz przedłużyć eReceptę na przyjmowane wcześniej leki – prześlij do specjalisty dokumenty potwierdzające Twoją chorobę i przyjmowanie konkretnych leków.

 


 

haloDoctor.pl – Konsultacje online z laryngologiem. Lekarz laryngolog online. Porada laryngologa. e-Wizyta.

Nasz Adres

 •  Biuro w Rybniku,

          ul. Kowalczyka 17,

          Rybnik 44-206

          Biuro w Warszawie,

          Aleje Jerozolimskie 96,

          Warszawa 00-807
 •   Tel: (+48) 22 12 28 025

          Tel. kom.: (+48) 668 300 664
 •   Fax: (+48) 32 44 08 564
 • biuro@biostat.com.pl