haloDoctor Free – promuj z nami swój gabinet


haloDoctor to największy portal dla lekarzy, prowadzących teleporady oraz wizyty stacjonarne. Serwis odwiedza codziennie ponad 50 tys. pacjentów, którzy każdego dnia umawiają ponad tysiąc wizyt z wybranymi specjalistami. haloDoctor Free to możliwość podniesienia swojej widoczności w przestrzeni internetowej, pozyskania nowych pacjentów i powiększenia swojej działalności. Nowa funkcja Ci to umożliwia, nawet jeżeli prowadzisz tylko i wyłącznie działalność stacjonarną.
 

Jak działa haloDoctor?

haloDoctor zrzesza obecnie ponad 5 tys. lekarzy i specjalistów wielu dziedzin medycznych, którzy prowadzą wizyty online oraz wizyty stacjonarne. Pacjenci znajdują poszukiwanych specjalistów za pomocą intuicyjnej wyszukiwarki. Zakładając darmowe konto haloDoctor Free, stajesz się widoczny w wyszukiwarce specjalistów oraz na portalu cieszącym się ogromnym zainteresowaniem.
 

Dla kogo powstało haloDoctor Free?

Nowa funkcja powstała z myślą o lekarzach, placówkach medycznych oraz specjalistach, którzy skupiają swoją działalność na prowadzeniu praktyki stacjonarnej. haloDoctor Free to możliwość stworzenia e-Wizytówki swojej praktyki. Możesz na niej umieścić swoje dane oraz dane Twojego gabinetu, informacje na temat chorób i schorzeń w leczeniu, których się specjalizujesz. Zyskujesz również możliwość, załączenia zdjęć gabinetu oraz dyplomów i świadectw z odbytych kursów.

Zakładając konto haloDoctor Free, nie tylko stajesz się widoczny dla pacjentów, ale udostępniasz im również swój kalendarz dostępności i możliwość samodzielnego dokonanie rezerwacji online, w dogodnym dla pacjenta terminie. haloDoctor nie pobiera prowizji od wizyt stacjonarnych, a płatności z pacjentem możesz rozliczyć za pomocą systemu PayU.
 

Jakie korzyści daje założenie darmowego konta?

Zakładając konto haloDoctor Free, zyskujesz:

  • możliwość stworzenia e-Wizytówki,
  • stajesz się widoczny w wyszukiwarce specjalistów,
  • promujesz swój gabinet,
  • udostępniasz pacjentom swój kalendarz wizyt,
  • umożliwiasz pacjentom rejestrację online,
  • pacjenci zyskują możliwość wystawienia opinii, która jest promocją Twojej działalności,
  • rozliczenia za pomocą PayU,
  • brak prowizji od wizyt stacjonarnych.

 

Promuj z nami swoją działalność

Serwis haloDoctor powstał, aby połączyć pacjentów i lekarzy. Codziennie za jego pomocą ponad tysiąc pacjentów z powodzeniem rezerwuje wizyty z wybranymi specjalistami. Zostań jednym z naszych specjalistów i promuj swoją praktykę.

haloDoctor powstało jako rozszerzenie oprogramowania dla gabinetu Medfile. Program umożliwia prowadzenie dokumentacji medycznej, raportowanie zdarzeń medycznych oraz wystawianie e-Recept i e-Skierowań. Oferuje również szereg innowacyjnych rozwiązań, co sprawia, że jest na chwilę obecną najnowocześniejszym dostępnym programem dla placówek medycznych. Możesz bezpłatnie przetestować możliwości programu na Medfile Free.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.