Konsultacje z lekarzem neurologiem online


 

Jeśli poszukujesz dobrego specjalisty, który pomoże Ci uporać się z problemami zaburzeń czucia, drżenia rąk, omdleniami, nagłymi utratami przytomności i wieloma innymi, których podłoże może znajdować się w ośrodkowym układzie nerwowym sprawdź konsultacje z lekarzem neurologiem online na platformie haloDoctor.

 

Dokładny wywiad

 

Konsultacje z lekarzem neurologiem online pomogą rozwiać wiele Twoich wątpliwości. Specjalista przeprowadzi z Tobą dokładny i bardzo szczegółowy wywiad. Zapyta o środowisko pracy, rodziny, wcześniejsze przypadki chorób. Prawdopodobnie zleci konkretne badania. Wszystko to odbędzie się o w bardzo komfortowych warunkach – Twojego domu, ponieważ platforma haloDoctor pozwala prowadzić e-Wizyty lekarzom specjalistom za pomocą nowoczesnych narzędzi internetowych.

 

Po zrobionych badaniach: morfologii, EEG, TK, RM; będziesz mógł przesłać specjaliście wyniki także przez platformę.

 

Zarejestruj się na wizytę o dogodnej godzinie

 

Rejestracja na wizytę jest prosta i przejrzysta. To kilka kroków:

 

  • Wybór specjalisty neurologa,
  • Dobranie daty i godziny wizyty z jego grafiku,
  • Wypełnienie formularza dla pacjenta,
  • Odebranie maila z potwierdzeniem rejestracji,
  • Opłacenie e-Wizyty poprzez płatności elektroniczne tj. PayU lub karty płatnicze,
  • Oczekiwanie na swoją wizytę.

 

Przedłużenie eRecept

 

Jeśli już chorujesz na schorzenia neurologiczne i aktualnie nie masz kontaktu ze swoim specjalistą, możesz dzięki platformie haloDoctor przedłużyć eReceptę na swoje leki. Prześlij do specjalisty dokumentację potwierdzającą swoją chorobę, a poprzez SMS lub e-mail otrzymasz kod do eRecepty, który możesz zrealizować na terenie całej Polski. Specjaliści wystawiają eRecepty na leki Rx, Rpw oraz recepturowe.

 

Jeśli chcesz omówić ważny problem z neurologiem – nowe objawy, plan dawkowania leków, zmianę leków umów się na czat, konsultację wideo lub telerozmowę. W razie konieczności specjalista skieruje Cię na wizytę do gabinetu stacjonarnego. Specjalista neurolog może także szybko wystawić dla Ciebie e-Zwolnienie.